Parcoursvaren 2019

Na een jaartje geen parcoursvaardag competitie gehad te hebben zijn we dit jaar op 5 mei weer van start gegaan.

Het zit er weer op, al hebben we een aantal keer een slecht weer gehad waardoor we niet hebben kunnen varen hebben we toch een mooie uitslag van het parcoursvaren van 2019

1ste Ad
2de Rob
3de Cor

De actuele punten staan hieronder vermeld:

Vaargoep de Kempen05-mei16-jun14-jul25-aug22-sepTotaalscore
schipper
Casper100004252
Cor1000363985
Hans10000010
Rob1000423991
Harrie1010003959
Ad102004242114
Dirk10000010
Jos1000363379
Christ10000010
Kees10100302777
John010039049
Benny01000010
Gerome00039039
Theo00003939